Účetní senior

Výhradně písemné žádosti s životopisem, popř. s fotem posílejte na: balazova@tesneni.cz

Informace o pracovním místě

Co Vás čeká

  • Kompletní zpracování svěřené účetní agendy
  • Spolupráce při zpracování daňových přiznání v souladu s platnou legislativou
  • Zpracování statistických výkazů
  • Spolupráce při zpracování ročních uzávěrek
  • Reporting vedení společnosti
  • Provádění interních kontrol, dokladových inventur
  • Spolupráce a podpora hlavní účetní

Zaměstnanecké výhody

  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost pracovat pro lídra společnosti v oblasti průmyslových těsnění
  • Samostatná, různorodá a zodpovědná činnost s prostorem pro vlastní iniciativu
  • Umožníme rozvíjet talent a potenciál
  • Zázemí stabilní společnosti

Požadavky na zaměstnance

Vzdělání

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Úplná znalost podvojného účetnictví, daňových zákonů (DPH, DzPO) a další platné legislativy
  • Znalost účetních programů Duna, Pohoda – výhodou
  • Znalost programů MS Office na uživatelské úrovni

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Zkušenosti

  • Praxe v oboru 3 roky

Osobnostní předpoklady

  • Pozitivní vztah k administrativě
  • Důslednost, pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Přehled pracovních pozic

Chcete u nás pracovat?
Ozvěte se nám!

+420 532 196 711